VOLKAN GÜNDÜZ

 

Defines his principles in this musical journey as a special and deep connection between listeners.

TR

KAFES, MODULE, Tamirci ve Koma gibi şehrin önde gelen ve bu zamana kadar pek çok yerli ve yabancı isimlerini set başında ağırlayan gece kulüplerinin kurucu ismi olarak tanınan Volkan Gündüz, çok uzun süredir “# keeptheundergroundalive!” sloganını benimseyen Beatgate adı altında label, booking ve organizasyon tarafında uzun yıllardır birbirinden başarılı işlere imza atıyor.

Düzenlediği etkinliklerin yanı sıra stüdyoda da uzun saatler geçiren ve ortaya başarılı ve aynı zamanda temposu yüksek set ve prodüksiyonlar oraya çıkaran Volkan Gündüz, çok uzun süredir müzik dünyasıyla iç içe bir yaşam sürüyor: gerek yaptığı müzik gerek insanların müziğine verdiği tepki… onun işine daha da tutkuyla sarılmasını sağlıyor.

Yaptığı müzik ve dinleyicilerine sunduğu bu müzikal yolculukta onlarla derin ve özel bir bağ kurmayı kendi esaslarından biri olarak tanımlayan Volkan Gündüz, rave ve “after&after” kültürünü İstanbul ve İzmir ağırlıklı düzenlediği etkinliklerde ve performanslarında yaşatmayı sürdürüyor. Kendisini şehrin farklı noktalarındaki etkinliklerde dinleyebilir ya da düzenli olarak çaldığı FG 93.7 frekansında her Cuma 02:00-03:00 saatleri arasında yayınlanan setlerinden takip edebilirsiniz.


EN

Volkan Gündüz, known as the founder name of nightclubs who hosted many local and foreign artists in İstanbul such as KAFES, M O D U L E, Tamirci, and Koma. He created “ #keeptheundegroundalive under the name “Beatgate” he accomplished great things on label organization and booking which has been successful for many years.

Besides events that he organizes, he spent most of his time at the studio and he also shows up with high tempo and successful sets while he is living in musical harmony. Reaction to his music by listeners keeps his passion alive.

Volkan Gündüz, who defines his principles in this musical journey as a special and deep connection between listeners, aim to carry on rave and after & after culture in events which held in İstanbul and İzmir.

You can listen to him at different events or you can follow him regularly on his sets at FG 93.7 on Friday between 02.00 and 03.00.